J.P. Chenet Colombard Chardonnay 0,25L 11% obj.

J.P. Chenet Colombard Chardonnay 0,25L 11% obj.

Cena od

Základní informace

Kategorie:
Výrobce: J. P. Chenet
Cena od 62 Kč, Skladem

Krátký popis
J.P. Chenet Colombard Chardonnay 0,25L 11% obj. za cenu od 62 Kč. Celý popis


Nejlevnější nabídka J.P. Chenet Colombard Chardonnay 0,25L 11% obj.

CartImage

J.P. Chenet Colombard Chardonnay 0,25L 11% obj.

62 Kč
Heureka logo

Více informací

Nejlevnější 62 Kč
Nejdražší 62 Kč
Rozdíl 0 Kč
CHCI UŠETŘIT CHCI JINÝ PRODUKT

Objevte jedinečné víno z Francie

Toto víno nabízí spojení dvou odrůd, které vytvářejí harmonický chuťový zážitek. Sílící aroma a svěžest Chardonnay doplněná o ovocné tóny Colombardu je ideální pro každou příležitost. Sklenka tohoto vína vás zavede na slunné vinice, kde dozrávají hrozny plné chuti. Představuje skvělou volbu pro mělké večery s přáteli či romantické večeře.

Jak si užít víno naplno

Vychutnání tohoto vína si žádá správné podmínky. Vhodná teplota podávání by měla být mezi 8 a 10 stupni Celsia, což podtrhne svěžest a příjemné kyselinky. Doporučuje se podávat k lehkým jídlům jako jsou saláty, ryby nebo krůtí maso. Skvěle se také hodí k sýrovým mísám, které zvýrazní jeho chuťové nuance.

Vína, která nás spojují

Víno má jedinečnou moc vytvářet vzpomínky a budovat vztahy. S každým přípitkem se sdílí radost a příběhy. Tento lahodný nápoj je ideální pro oslavy i běžné dny, kdy si chcete dopřát něco výjimečného. Máte možnost přivítat nové chutě a objevit tak nová vína, která Vás osloví.

Jaké má víno charakteristiky?

Toto víno se vyznačuje svěží kyselinkou a ovocnou chutí, obohacenou o nádech tropického ovoce. Jeho jemné aroma a vyváženost uvítají jak začátečníci, tak i zkušení znalci.

Je víno vhodné k různým pokrmům?

Ano, díky své univerzálnosti se toto víno skvěle snoubí s různými jídly. Můžete ho podávat k lehkým salátům, rybám nebo dokonce i drůbeži a sýrovým specialitám.

Specifikace J.P. Chenet Colombard Chardonnay 0,25L 11% obj.

  • Objem: 0,25 litru
  • Alkohol: 11%
  • Odrůdy: Colombard a Chardonnay
  • Region: Francie
  • Barva: Bílé víno

Parametry J.P. Chenet Colombard Chardonnay 0,25L 11% obj.

  • Chuť: Ovocná, svěží
  • Aroma: Nádech tropického ovoce
  • Teplota podávání: 8-10 °C
  • Párování: Lehká jídla a saláty

Výhody J.P. Chenet Colombard Chardonnay 0,25L 11% obj.

  • Svěžest a lehkost chutě
  • Univerzální využití k různým pokrmům
  • Praktické balení pro každou příležitost
  • Skvělý poměr cena/výkon

Recenze a hodnocení J.P. Chenet Colombard Chardonnay 0,25L 11% obj.

J.P. Chenet Colombard Chardonnay 0,25L 11% obj. za cenu od 62 Kč.

Produkt J.P. Chenet Colombard Chardonnay 0,25L 11% obj. z kategorie si můžete zakoupit například v internetovém obchodě excaliburshop.com za cenu 62 Kč.



Podrobné informace

✅ Dostupnost Skladem
✅ Značkový alkohol Ano
✅ Alkohol v akci Ano
✅ Výrobce J. P. Chenet
✅ EAN 3263280122191
✅ Ověřené eshopy Ano
✅ Cena od 62 Kč


Parametry, informace a složení J.P. Chenet Colombard Chardonnay 0,25L 11% obj.



Veškeré další parametry výrobku J.P. Chenet Colombard Chardonnay 0,25L 11% obj. naleznete například na webu excaliburshop.com

Recenze a hodnocení J.P. Chenet Colombard Chardonnay 0,25L 11% obj.

5 Star Rating Průměrné hodnocení · 5.0

Přidat hodnocení

Odesláním souhlasíte se zveřejněním hodnocení. Před zveřejněním může být zkontrolováno.

Hodnocení a komentáře (1)

5 Star Rating 5/5 Hodnocení redakce
Dobrý produkt
Právě teď frčí

Nejoblíbenější alkoholické nápoje

Drinky, které teď nejvíc lákají — tipy na nejoblíbenější lahve napříč kategoriemi.



TOP obchody s alkoholem

Pokud si nevíte rad s nákupem alkoholu na internetu, podívejte se na námi doporučované obchody s alkoholem. Jedná se o prověřené eshopy.